sadochok

Дитячі садочки Києва

Сайт дитячих садочків

Дошкільний навчальний заклад №419: офіційна інформація, умови прийому, робота ДНЗ.


Інформація про ДНЗ №419


Інформація про садочок №419

На сторінку садочка 419 »

Дошкільний навчальний заклад № 419 розташований за адресою м. Київ, вул. Туполєва 16-А, тел.:400-31-65.
Функціонує з вересня 1964 року, розрахований на 210 місць. На даний час  функціонує 2 групи для дітей раннього віку і 9 груп садових. Є спортивний зал, музичний зал, басейн, лікувальні кабінети, сухий басейн.
З 1993 року ДНЗ № 419 є закладом санаторного типу для дітей з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання та часто хворіючих.

Групи дошкільного закладу № 419 комплектуються протягом року за направленнями ЛКК дитячої поліклініки № 5 Шевченківського району м.Києва, яка розташована за адресою: вул. Салютна, 23.

Для зарахування дитини в ДНЗ № 419 необхідні наступні документи:

  • направлення ЛКК дитячої поліклініки № 5;
  • медична картка;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • заява батьків або осіб, які їх замінюють;
  • при наявності пільг - документи, що їх підтверджують.
Термін перебування дитини в ДНЗ зазначається у направленні ЛКК поліклініки. Після закінчення терміну перебування необхідно поновити направлення, інакше дитина автоматично вибуває з дошкільного закладу.

Відповідно до «Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» дошкільники забезпечені чотирьох разовим харчуванням, згідно норм, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 1591 від 22.11.2004 р

В організації навчально-виховного процесу колектив ДНЗ № 419 керується Законом України «Про дошкільну освіту», вимогами «Базового компонента дошкільної освіти», програмою навчання та виховання дошкільників «Дитина». З вересня 2009 року 5 груп (2 ясельні та три молодші) почали займатися за програмою «Я у світі». Навчання та спілкування  з  дітьми відбувається державною мовою.

Функціонує басейн – в зимовий період діти користуються 2 рази на тиждень, в літній – кожного дня, також працює сухий басейн.
Спортивний зал має необхідний спортивний інвентар для проведення занять з дітьми.
У методичному кабінеті ДНЗ наявні посібники з різних розділів програми, які дають можливість вдосконалити навчально-виховний процес.
  Є музичний зал з необхідним технічним забезпеченням.

Основним напрямком в роботі дошкільного закладу є лікування та оздоровлення, зміцнення здоров’я дітей. В ДНЗ створені для цього належні умови.  Є лікувальні кабінети з профілактич-ним і лікувальним обладнанням:  „інгалятор триріжковий”, апарат „арома-терапії”, апарат для „рослиних масел”, апарат „киснева пінка”, індивідуальні інгалятори, апарат „Поток – 1”(електрофорез), „Тубус кварц”, „Солюкс”, „Кварц маячний”, апарат „УВЧ”, груповий електроаерозольний апарат.

Новини садочка №419 »


дитячий садок №419


різне