sadochok

Дитячі садочки Києва

Сайт дитячих садочків

Сайт дитячих садочків очами ЗМІ. Сюжет в програмі “Репортер” Нового каналу про наш “Садочок” - сайт, що представляє дитячі садки міста Києва.


Сюжет для програми “Репортер”, зроблений журналісткою Нового каналу Іриною Скосар та оператором Сергієм Нагорним


Це репортаж про ентузіастів, які за власним бажанням у вільний час створили веб-сайти звичайних державних установ, де вони працюють зовсім за іншим профілем.

Щиро дякуємо Ірині та Сергію за їх увагу, дуже приємно спілкуватись із захопленими професіоналами. Завжди раді бачити цих молодих журналістів у наших стінах. Відеозапис цього сюжету ми взяли з сайту Нового каналу. Нижче приведено цитату з тексту репортажу:

Установіть Flash Player для просмотру цього відеоролика.


“...Про життя цього звичайнісінького київського садочка можна дізнатися і з Америки, і з Австралії. Садок у мережі – три роки. Завдяки простій няні. Ольга Овчаренко прийшла сюди, аби до доньки бути ближче. А потім їй стало шкода заклопотаних батьків, які часто-густо не мають часу розпитати вихователів ані про програму, ані про успіхи свого дитинчати. Тепер на сайті і меню, і новини, і щоденники кожної групи. Популярність зростає. На день заскакують по 200-300 відвідувачів.

Ольга Овчаренко, няня, веб-дизайнерка: “Тогда родилась такая идея, чтобы родители могли бы посмотреть, чем дети занимались. Я думала как. Я сделаю вот этот вот сайтик. А другие сады увидят и тоже захотят. Но у меня было удивление - когда я прошлась по соседним садам. И на меня там квадратными глазами. Этого от нас не требуют. Им это не надо...”

Автори: Ірина Скосар, Сергій Нагорний
Запрошуємо висловити свої враження на форумі »»

«« Повернутись до списку публікаційрізне