sadochok

Дитячі садочки Києва

88test

2009.04.22

Пожежна машина


Сьогодні діти нашого садка були на невеличкій екскурсії: до сусіднього садочка приїздила "у гості" справжнісінька пожежна машина! Ми не могли пропустити таку можливість. Дорогою трохи потренувалися ходити парами. Не так і легко!

"Дні безпеки" дарують дітям багато цікавого. До 428 садочка, що поруч із нашим, завітала пожежна команда на великій червоній пожежній машині. Привід був цілковито мирний - практичне заняття з циклу "Безпека", і хлопці-рятівники тільки посміхались, коли їх "атакували" зацікавлені дошкільнята.

Вони відкрили бокові люки машини, показали знаряддя, за допомогою якого гасять пожежу. Дали дітлахам поміряти свої бойові каски, поторогати рукави, дихальні пристрої. Показали кабіну і відділення, де іде на пожежу команда рятівників.

Пожежники дозволили кожній дитині пройти це відділення, щоб подивитись машину зсередини. Один з рятівників підсаджував дітей на височенну сходинку, другий приймав їх з іншого боку машини.

Це й справді героїчні люди: провести так через машину більше сотні малюків! ))) Ми ДУЖЕ вдячні пожежникам, ці враження лишаються у дітей на роки.

«« На головну


дитячий садок №343