sadochok

Дитячі садочки Києва

77test

2009.10.02

Заняття з соціальним педагогом

Продовжується цикл занять на економічну тематику. Сьогодняшнє заняття на тему «Товари та послуги» має ціллю закріпити уявлення дітей про гроші як універсальний засіб обміну, сформувати уявлення про покупців та продавців. Олена Володимирівна пояснила дітям, що за певну кількість грошей можна купити певну кількість товарів. Цей цикл занять виховує у дошкільників елементи економічної культури і бережливості, ощадливість і культуру поведінки.
У практичній частині заняття ми у грі драматизували «Подорож сумки на колесах» за мотивами казки Н.Гузєєвой, що прочитала на занятті соціальний педагог. Також розіграли екскурсію до овочевого магазину. Звернули увагу вихованців на культуру поведінки в магазині.
Наприкінці заняння дітям було запропоноване завдання намалювати святковий стіл для педагогів дитячого садочку. Кожен виходив "захищати" свій малюнок, розповідаючи де що намальовано, адже, звичайно, п'ятирічні дітки далеко не завжди точно зображають . Вихованці старшої групи мають уявляти, що варто запропонувати гостям на святковий обід, як має виглядати святковий стіл, як його гарно сервувати і прикрасити. Були дуже цікаві роботи, де рівненько стояли тарілочки, коло них лежали виделки й ножі, стояли блюда зі стравами. А були й такі, де просто на столі лежали нечищені цибулини й цілі кочани капусти :)

«« На головну


дитячий садок №343