sadochok

Дитячі садочки Києва

107test

2010.02.17

Як старша група листівку робила

Коли постало питання, чим привітати татусів у День захисника Вітчизни, ми вирішили не торкатися теми зброї чи техніки. Дійсно, навіщо нашим татам пушки чи ракети? Ми подаруємо їм квіти! Вони приємні усім. До того ж виготовлення таких листівок-аплікацій буде доброю вправою для маленьких дитячих пальчиків.

На занятті з аплікації запаслися кольоровими серветками й картоном й почали майструвати. Спочатку з зелених серветок діти накрутили тугеньких жгутиків. Це - майбутні стебла квітів.

Потім з білих серветок малюки зробили пухкенькі квіточки. Спробували викласти всю композицію на аркуші кольорового картону, подправили все, що не влазило чи було замале. І почали клеїти!

Дехто з дітей мастив клеєм жгутики, але виявилось зручніше наносити клей на картон у потрібному місці, а тоді притискати стебла-жгутики. Але це потребує від п’ятирічних дошкільнят неабиякої вправності, щоб не захопитися процесои і не розмазати клей по всій аплікації :)

Наступними діти приклеїли квіточки. Дівчата швиденько прикинули, що зелені замало і почали додавати листочки та травичку. Софійка придумала зробити квіткам серединки, а за нею і всі попросили жовтих серветок. Наймоторніші дівчатка навіть встигли зробити собі з обривків серветок персні на браслетики.

Листівки вийшли яскравими та нарядними, чекали свята в куточку на підвіконні. І вчора були урочисто вручені татам!

Як старша група листівку робила

«« На головну


дитячий садок №343