sadochok

Дитячі садочки Києва

Сайт дитячих садочків

Творчість дітей ДНЗ №343


Виставка та конкурс “Українська лялька в національному вбранні”


До тижня української мови та писемності в садочку були проведені конкурс та виставка ляльок в українському національному вбранні.


Подивіться! Ця краса створена руками наших вихованців та їх батьків.

Ляльки

Кожна дитина отримала невеличке, але дуже важливе домашнє завдання: разом з батьками зробити із підучних матеріалів ляльку у національному одязі. дівчата робили “Україночку”, хлопці - “Козака”.

Вихователі запропонували батькам інформацію про національний одяг різних регіонів України, кольорові ілюстрації. Також роздали картонні шаблони. Далі - повна воля фантазії!

Робили лялечок з паперу, тканини, мережива, ниток, вати, хутра, стрічок. Прикрашали бісером, фарбами, вишивкою та тісьмою.

Збирались вибрати найкращих ляльок для виставки в Будинку вчителя, та де там... Як тут обрати найкращих - всі гарні! Довелось просто брати, скільки змогли довезти.

Дякуємо дітям та батькам, що взяли участь у цьому цікавому заході. Ми впевнені, що ця робота, виконана разом з дітьми, пішла на користь малюкам: вони мали змогу не тільки детально познайомитись з елементами національного українського одягу та трохи попрацювати з незвичними матеріалами, але й просто провести час з мамою чи татом, а може й з обома одночасно, зробити щось цікаве РАЗОМ з ними.


«« Повернутись до списку статей на тему творчої діяльності дошкільників.

Натисніть, якщо бажаєте переглянути ще статті, фото, присвячені вихованню творчих здібностей та організації виставок та конкурсів серед дітей дошкільного віку.

«« Повернутись до напрямків роботи дитячого садка №343


дитячий садок №343


різне