sadochok

Дитячі садочки Києва

Сайт дитячих садочків

Екологічне виховання в ДНЗ №343


Батьківський лекторій екологічних знань


Щоб зробити батьків союзниками в нашій роботі, до програми лекторію можна включити теми, в яких слід прагнути дати вичерпну інформацію про екологічну проблему на різних рівнях, показати її вирішення як в цілому - глобально, так і за регіональним принципом при активному використанні краєзнавчого матеріалу. Крім цього, до виступів доцільно залучати спеціалістів з певної проблеми. Лекторій може працювати один раз на два місяці протягом навчального року і завершуватися конференцією з метою обміну досвідом, думками, пропозиціями.

Заняття 1.

Тема: “Екологічна проблема - глобальна проблема людства ХХ століття".

Заняття 2.

Тема: “Зелені легені планети“.

Заняття 3.

Тема “Атмосфера“.

Заняття 4.

Тема “Вода в природі“.

Заняття 5.

Тема “Земля“.

Заняття 6.

Тема “Наші менші друзі“.

Роботі лекторію сприяє випуск щомісячних бюлетенів, які ілюструють роботу дітей за кожним днем “Зеленого світу “. Вихователь інформує батьків про те, чим практично будуть охоплені діти під час роботи на природі, які з цих заходів доцільно відвідати батькам. За змістом виконаної роботи вихователі вміщують у бюлетені короткі письмові консультації, пояснення.

Бажано, щоб своєрідним підсумком лекторію стала батьківська конференція, яка планується на травень і є логічним завершенням проведених занять. Конференція - трибуна обміну досвідом з питань екологічного виховання дітей у сім’ї, аналіз річної роботи, “ поживний ґрунт “ для роздумів пед. колективу дитячого садка на новий навчальний рік.


«« Повернутись до списку статей з екологічного виховання дошкільників.

Натисніть, якщо бажаєте прочитати ще статті, поради, відгуки, присвячені екологічному вихованню дітей дошкільного віку.

«« Повернутись до напрямків роботи дитячого садка №343


дитячий садок №343


різне