sadochok

Дитячі садочки Києва

Сайт дитячих садочків


Сторінка вихователя ДНЗ №343 Бовтун Ірини Дмитрівни


вихователь дитячого садка

Я, Бовтун Ірина Дмитрівна, вихователь ДНЗ № 343, за освітою вихователь дошкільного закладу, закінчила Київське міське училище № 2. Працюю на посаді вихователя 27 років.

За результатами позачергової атестації у 2005 році було присвоєно педагогічне звання «Вихователь-методист», маю грамоти та подяки.

Принципи індивідуалізації освітньої роботи, гуманізації педагогічного процесу є провідними в моїй діяльності. Я ставлюся до кожної дитини з повагою, намагаюся якомога більше забезпечити малюків увагою, турботою, вірою в свої сили, вчу їх здатності фантазувати, дивуватися, досліджувати, вигадувати, шукати, запитувати.

Доповідь вихователя ДНЗ №343 Бовтун І.Д. на тему “Вплив розвивального середовища на формування життєвої компетентності”

Актуальність питань, над якими я ставила задачу поглиблено працювати з дітьми у тому чи іншому проміжку часу, диктувало саме життя. Це і робота з сенсорного виховання (для збагачення досвіду дітей різноманітними сенсорними враженнями, розвитку різних видів відчуттів та сприймань, орієнтування у кольорах, звуках, формі і величині предметів у групі діє сенсорний центр); і прилучення дитини до краси і гармонії, бажання займатися різними видами продуктивно діяльності; і розвиток мови дітей раннього віку (педагогічний процес забезпечується і постійно поповнюється дидактичним матеріалом, художньою літературою – створені і діють у групі бібліотечний, театралізований та ін. осередки); і постійна робота, спрямована на забезпечення охорони та зміцнення здоров’я дітей (оволодінню дітьми життєво необхідними природними рухами допомагає достатній простір приміщення та фізкультурні посібники). Так на території садочка було створено фітокомпозиція з рослин та каміння.

Своїм досвідом роботи поділилась з колегами на шпальтах газети «Дитячий садок».

З вересня 2009 року наш садочок почав працювати за програмою «Я у Світі». Ми продовжили роботу над створенням умов, які підживлюють природні сили дитини, сприяють реалізації нею своїх потенційних можливостей, збагачують знаннями та практичними навичками, позитивно впливають на становлення особистісного досвіду.

Оскільки 2009 рік був оголошений роком астрономії, ми поставили за мету створити оптимальні умови для особистісного зростання дитини у сфері «Природа», а саме – змістової лінії «Природа Космосу».

  • Астрономія – наука про Всесвіт
  • Для формування культури ознайомлення з далекими об’єктами, ми почали створювати зоряну кімнату, макети планет, літальних апаратів, об’єктів Сонячної системи.

    Зима надала чудові можливості для збагачення уявлень дітей про природний простір. Разом з дітьми із снігу та льоду ми створили казковий космодром та снігову модель Сонячної системи.

    Сама відвідую районні методичні об’єднання. Беру активну участь у роботі педагогічних рад, семінарах, практикумах, консиліумах, “Аукціонах педагогічних ідей”, конференціях, виставках, конкурсах, що проходять у навчальному закладі чи організовані районним науково-методичним центром.

    Слідкую за розвитком вітчизняної педагогічної науки (відвідую бібліотеки), беру на озброєння нові наукові ідеї, положення, критично осмислюю, творчо переймаю, враховуючи конкретні умови. До педагогічного процесу залучаю молодих батьків, використовуючи як усні, так і письмові форми роботи.

    Надалі планую творчо підходити до впровадження у практику різноманітних правил методики навчання і виховання дітей раннього дошкільного віку, ділитися своїми знаннями та вміннями з колегами, батьками, однодумцями.

  • Конспект комбінованого заняття з мовленнєвого спілкування та образотворчої діяльності з циклу „Астрономія для маленьких” для молодшої групи.
  • Дидактична гра з розвитку мовлення “Зустріч з прибульцями”

  • «« Повернутись до списку персоналу дитячого садочку №343.


    «« Повернутись до сторінки дитячого садка №343


    дитячий садок №343


    різне