sadochok

Дитячі садочки Києва

Співпраця ДНЗ №343 зі школою


На сторінку садочка 343 »


Ми готуємось до школи


Чекали-чекали – аж ось нарешті дочекались! Нас запросили до себе в гості школярі. Старша група 343 дитячого садка з усією серйозністю готувалась до екскурсії. Напередодні у садочку готували подарунки для дітей-школярів: всією групою виготовляли яскраві закладки. Згадували правила поведінки під час прогулянки-екскурсії, а також правила дорожнього руху – адже доведеться перейти дві дороги.

Після сніданку вдяглись та рушили в подорож – парами, із яскравими прапорцями на чолі, в кінці та в середині колони. Дві-три хвилини – і ми на порозі загальноосвітньої школи №169.

Нас зустріли чергові – хлопці, які прибирали сніг перед входом. Вони вказали дорогу, притримали двері й передали нас до рук наших гостинних хазяйок.

Вони привітно зустріли майбутніх школярів, запросили до класу на урок. Половина наших дітей пішли в гості до 4-А класу, інша половина – до 4-Б. Одразу можна сказати: нашими дітьми можна пишатися. Поводились чудово, уважно слухали вчителя – як справжнісінькі школярі! В одному класі йшов урок з математики, в іншому – з української мови.

Приміщення класної кімнати справило надзвичайне враження на дітей-дошкільників. Потім в садочку малюки сказали, що клас дуже красивий, великий, і в ньому є багато цікавого. Звичайно, навряд чи дошкільнята зрозуміли пояснення вчителя щодо множення числа на сотню чи частин мови. Але ми мали змогу побачити головне: принцип ведення уроку, діалог вчителя з учнями, відмінності заняття в дитячому садку і шкільного уроку.

Поруч були відкриті двері першого класу, де ми були раді зустріти знайоме обличчя - нашого колишньго вихованця, а тепер - першокласника!

Залишивши одяг в класі, діти рушили у подорож школою. Дуже сподобався шкільний музей, що знаходиться на першому поверсі. У двох залах представлена безліч цікавих та гарних експонатів: різноманітних предметів українського народного побуту, вишитих картин, серветок, рушників та одягу. Окрема стіна присвячена Україні, Києву, українській символіці.


В другому залі зібрані експонати, які розповідають дітям про роки Другої світової війни. Хлопці потім цілий день розповідали, які бачили у шкільному музеї справжні патрони та гільзи, особисті речі солдат, металевий макет танку.


Потім пішли до їдальні. Діти бачили, як чергові школярі допоминають дорослим накривати на стіл. Дошкільнятам показали й буфет, де у перерві можна купити щось смачненьке. Він сподобався більш над усе, адже дітям сказали, що там можна купити цукерки!

Тоді всі піднялись на четвертий поверх – до бібліотеки. Діти побачили величезні шафи та полки з книгами, читацький каталог. Познайомились із бібліотекарем, подивились, як у читальному залі учні готуються до занять. Назарчик навіть зустрів там свою сестричку :)

Завітали ми і до спортивної зали. Познайомились зі вчителем фізкультури, бачили, як займаються дорослі школярі.

Наприкінці екскурсії діти підійшли до інтерактивного стенду державної служби зайнятості, що в одному з коридорів школи. На ньому в доступній формі можна ознайомитись з різними професіями. Дошкільнята вгадували назву професії за картинкою, наввипередки відповідали на запитання.


Подякувавши нашим екскурсоводам, ми пішли роздивитися шкільну територію. Бачили стадіон та спортмайданчик з тренажерами. Побігати там не вдалось, бо напередодні випало дуже багато снігу, тож ми роздивились все з доріжки.

Порівнявши на прохання нашого психолога Лариси Іванівни будівлю дитячого садка і школи, діти відмітили, що школа більша, має більше поверхів, в ній може навчатися багато дітей. Загалом дітям дуже сподобалось, і на запитання, чи хочуть вони до школи, всі без вагань відповіли „Так!”«« Повернутись до списку статей про спвпрацю дитячого садка зі школою.

Натисніть, якщо бажаєте переглянути ще статті, фото, присвячені ознайомленню дітей дошкільного віку зі школою.

«« Повернутись до напрямків роботи дитячого садка №343


Сподобалась стаття?

Тоді допоможіть нам зробити її доступною для інших:Наша кнопка (отримати код):
sadochok.org - Дитячі садочки Києва

Ваш садочок має бажання приєднатись до нашого проекту? Чудово! Напишіть про це адміністратору цього сайту: