sadochok

Дитячі садочки Києва

Сайт дитячих садочків


Виставка дитячих робіт “Моя матуся - найкраща в світі!”


Напередодні свята Восьмого березня в нашому дитячому садочку була проведена виставка дитячих малюнікі. Виставка мала назву “Моя матуся - найкраща в світі!”. Ідея такої виставки належала методисту нашого дитячого садочка №343 Погорєловій Ларисі Іванівні, а організована вона була зусиллями нашого педколективу.

Примали участь вихованці молодшої, середньої та старшої груп (діти від 3 до 5(6) років). Зазделегідь, на занятті з психологом кожна дитина намалювала на прохання Лариси Іванівни портрет своєї матусі - найкрасивішої, найкоханішої, найкращої. Всі роботи були яскраво оформлені та напередодні Маминого свята вивішені у холі дитячого садка.

Мами раділи, багато хто одразу, без підказки впізнав себе за зачіскою, кольором волосся та очей, за рисами обличчя. На декого чекав сюрприз - діти хочуть бачити свою матусю принцесою з довгим волоссям у довгій нарядній сукні або спідниці. Вони малювали їм великі яскраві прикраси: броші, намиста. Особливо яскраво це прявляється у діток, чиї мами постійно носять джинси чи брюки, коротко обрізують волосся.

Так чи інакше, всі мами лишились задоволені подарунками, всі дітки були щасливі привітати матусь із 8 березня.

Моя матуся


«« Повернутись до списку статей на тему творчої діяльності дошкільників.

Натисніть, якщо бажаєте переглянути ще статті, фото, присвячені вихованню творчих здібностей та організації виставок та конкурсів серед дітей дошкільного віку.

«« Повернутись до напрямків роботи дитячого садка №343


дитячий садок №343


різне